АФНУ
18
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
32
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1351
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (23)

  • АR Brand
    94 000 $
    1 175 $/м²

    Лісогринівецька вул., 36

    2 кімнати
    80 / 36 / 20 м²
    поверх 4 з 10
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3/1)

    2 кімнати
    68 / 30 / 15 м²
    поверх 2 з 10
    сьогодні
    Не кутова, укомплектована ексклюзивними меблями та технікою світових брендів. Сучасний декор стін, прохідні вимикачі, гардеробна кімната, система кондиціонування, фільтрації води, тепла водяна підлога скрізь, окрім кімнат.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    105 000 $
    1 296 $/м²

    Кармелюка вул., 3-В

    2 кімнати
    81 / 41 / 17 м²
    поверх 4 з 10
    1 тиж. тому
    Меблі та техніка, кондиціонер, тепла водяна підлога від котла, роздільний санвузол
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    70 000 $
    1 556 $/м²

    Кармелюка вул., 3-В

    1 кімната
    45 / 18 / 12 м²
    поверх 10 з 10
    2024 рік побудови
    сьогодні
    1к, Озерна, вул.Кармелюка 3-А, 10/10, інд.опалення, площа 45кв.м, ремонт, максимальна комплектація техніки (посудомийка, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина ) всі меблі під замовлення. Є гардероб, окремий балкон з кухні з чудовим краєвидом на місто, тепла підлога скрізь, де плитка. Можливий продаж під державні програми!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    65 000 $
    1 377 $/м²

    Лісогринівецька вул., 34-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Перший Парковий ЖК Новобудова
    1 кімната
    47 / 14 / 22 м²
    поверх 10 з 10
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Інд.газове опалення, тепла підлога скрізь де плитка. Вбудована кухня, місце для дивану є, окрема спальня, гардероб з полиця, сумісний санвузол, панорамне вікно на кухні.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    83 000 $
    1 172 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/5

    2 кімнати
    71 / 36 / 11 м²
    поверх 1 з 9
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Індивідуальне опалення, санвузол роздільний, засклений балкон. Залишаються тільки вбудовані меблі та техніка.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    70 000 $
    1 455 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/8-А

    1 кімната
    48 / 18 / 22 м²
    поверх 9 з 9
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    1,5к Виставка, ЖК Щасливий, вул.Вінницька 1/8-Б, поверх 9/9+техповерх, панорама на приватний масив, площа 48,1кв.м, тепла підлога, вбудовані меблі та техніка, вивід під кондиціонер.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    67 000 $
    1 031 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/3

    2 кімнати
    65 / 11 / 16 м²
    поверх 1 з 10
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Загальна площа 65 кв.м. Знаходиться на першому поверсі (високий). Зроблені чорнові та чистові роботи. (Стяжка, штукатурка стін) Встановлений двоконтурний котел, розводка опалення та тепла підлога. Роздільний санвузол. Відкритий невеличкий балкон. Будинок зданий та заселений. Поруч зупинка транспорту, АТБ та Автостанція 1.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    72 000 $
    1 714 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/3

    1 кімната
    42 / 18 / 16 м²
    поверх 2 з 10
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    1к Виставка, ЖК Вінницький. 2/10, площа 42. Тепла підлога (санвузол електро), французький балкон, панорама, техніка ( посудомийка, холодильник, телевізор, пральна машина).
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    64 000 $
    1 103 $/м²

    Будівельників вул., 5/2

    БЕЗ КОМІСІЇ Відрадне
    1 кімната
    58 / 24 / 17 м²
    поверх 6 з 10
    2018 рік побудови
    1 тиж. тому
    1к Виставка, вул.Будівельників 5/2, Поверх 6/10, інд.опалення, площа 58кв.м, санвузол окремий, панорамні вікна на кухні, гардероб 7кв.м, кімната 24, кухня 17. Тепла водяна підлога скрізь де плитка, хороший ремонт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    95 500 $
    1 345 $/м²

    Панаса Мирного вул., 16/1

    2 кімнати
    71 / 56 / 9 м²
    поверх 1 з 10
    2018 рік побудови
    1 тиж. тому
    2к Амстердам, 71кв.м. 1/10 поверх. Продається затишна 2- кімнатна квартира з сучасним ремонтом ЖК Амстердам. Будинок- цегла,новобудова В квартирі встановлена вся необхідна техніка та якісні меблі,кондиціонер інверторний який економний для отоплення, тепла підлога встановленна по всій прощі де встановлений керамограніт, кімнати отоплення радіатори. Також встановленна окрема силова лінія для зарядки електромобіля
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    69 000 $
    1 250 $/м²

    Львівське шосе, 39/1

    1 кімната
    55 / 17 / 17 м²
    поверх 3 з 3
    1 тиж. тому
    Продаж 1к. Південно-Захід. Львівське шосе 39/2. Поверх 3/3, без ліфту, площа 55.2 кв.м. Індивідуальне опалення, тепла підлога всюди( кварц вініл), дві лоджії, новий ремонт, будинок клубного типу, всього 11 квартир в будинку, територія огороджена, світло не вимикають. Ключі на руках.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    74 000 $
    845 $/м²

    Тернопільська вул., 34/2а

    2 кімнати
    88 / 43 / 17 м²
    поверх 4 з 10
    1 тиж. тому
    2к вул. Тернопільська 34/2а, Поверх 4/10, інд.оп, площа 87.6.м Інд.опалення, 2 балкона , сумісний санвузол, без меблів.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    55 000 $
    931 $/м²

    Січових стрільців вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Перший Парковий ЖК Grand Royal
    2 кімнати
    59 / 30 / 7 м²
    поверх 2 з 10
    1 тиж. тому
    2к Озерна ЖК Grand Royal Вул. Січових Стрільців 4 Поверх 2/10 Площа 59.1 кв.м Штукатурка цегляних стін, розведено електрику. Здана секція, всі комунікації запущено. Гарний вигляд з вікна. Індивідуальний газовий котел. Гарно розпланована. +тамбур можна відгородити 8-10 м2 єОселя, виплати або інші програми + Будинок до 3-х років
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    105 000 $
    1 500 $/м²

    Кармелюка вул., 3-а

    БЕЗ КОМІСІЇ Озерна
    2 кімнати
    70 / 36 / 20 м²
    поверх 2 з 10
    1 тиж. тому
    2к Озерна, Кармелюка 3-А, Поверх 2/10, 70кв.м, ремонт, тепла підлога скрізь де плитка, кухня-вітальня +2 кімнати, роздільний санвузол, балкон. Залишаються усі меблі та техніка. Система кондиціонування (тепло-холод до -25) вбудований холодильник, посудомийка, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина . Багато шаф для зберігання речей, мʼякі меблі з останньої колекції .
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    64 500 $
    1 316 $/м²

    Інститутська вул., 6/2

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Південно-західний
    1 кімната
    49 / 20 / 12 м²
    поверх 8 з 10
    1 тиж. тому
    1к.Студенський Площа 49,8м Поверх 8/10 Тепла підлога по усій квартирі крім кімнати .
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    88 000 $
    852 $/м²

    Зарічанська вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ Виставка
    3 кімнати
    103 / 57 / 7 м²
    поверх 2 з 10
    1 тиж. тому
    Продаж 3к квартири. Площа 103.3 кв.м. вул. Зарічанська Будинок Рауш. Поверх 2/10 Стан від забудовника. Стяжка, штукатурка, опалення, котел.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    68 000 $
    872 $/м²

    Староміська вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    1 кімната
    78 / 25 / 21 м²
    поверх 1 з 14
    2020 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж квартири у самому серці міста Хмельницького у ЖК Paradise. Квартира знаходиться на 1 поверсі (рівень 2-го), високий. Загальна площа 78 квадратних метрів. Панорамні вікна, квартира дуже світла. Поруч парк ім. Чекмана, закритий двір.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    72 000 $
    1 636 $/м²

    Лісогринівецька вул., 34-Б

    1 кімната
    44 / 20 / 10 м²
    поверх 6 з 10
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    1,5к Озерна, Лісогринівецька 34Б, кв.39. Поверх 6/10, 44 кв.м., якісний ремонт, окрема кімната та відпочинкова зона , тепла підлога (санвузол). Меблі та техніка ( посудомийна машина, холодильник, пральна машина).
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    56 000 $
    1 244 $/м²

    Лісогринівецька вул., 34-В

    1 кімната
    45 / 20 / 14 м²
    поверх 4 з 10
    1 тиж. тому
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    120 000 $
    1 714 $/м²

    Шевченка, 39 А

    2 кімнати
    70 / 33 / 16 м²
    поверх 3 з 10
    1 тиж. тому
    Шикарна квартира в елітному будинку! ЖК Шевченко має закритий двір, розташований в центрі міста. Квартира не кутова, з сучасним ремонтом! Система кондиціонування, фільтрація води, підігрів підлоги. Кухня з вбудованою технікою, якісними фасадами. Ніхто не проживав! Залишаються усі меблі та техніка
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.