АФНУ
18
Лет опыта
2
Верифицированные рекомендации
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
32
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1351
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (23)

  • АR Brand
    94 000 $
    1 175 $/м²

    Лісогринівецька ул., 36

    2 комнаты
    80 / 36 / 20 м²
    этаж 4 из 10
    2022 год постройки
    сегодня
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка ул., (Будинок 3/1)

    2 комнаты
    68 / 30 / 15 м²
    этаж 2 из 10
    сегодня
    Не кутова, укомплектована ексклюзивними меблями та технікою світових брендів. Сучасний декор стін, прохідні вимикачі, гардеробна кімната, система кондиціонування, фільтрації води, тепла водяна підлога скрізь, окрім кімнат.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    105 000 $
    1 296 $/м²

    Кармелюка ул., 3-В

    2 комнаты
    81 / 41 / 17 м²
    этаж 4 из 10
    1 нед. назад
    Меблі та техніка, кондиціонер, тепла водяна підлога від котла, роздільний санвузол
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    70 000 $
    1 556 $/м²

    Кармелюка ул., 3-В

    1 комната
    45 / 18 / 12 м²
    этаж 10 из 10
    2024 год постройки
    вчера
    1к, Озерна, вул.Кармелюка 3-А, 10/10, інд.опалення, площа 45кв.м, ремонт, максимальна комплектація техніки (посудомийка, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина ) всі меблі під замовлення. Є гардероб, окремий балкон з кухні з чудовим краєвидом на місто, тепла підлога скрізь, де плитка. Можливий продаж під державні програми!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    65 000 $
    1 377 $/м²

    Лісогринівецька ул., 34-А

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Первый Парковый ЖК Новобудова
    1 комната
    47 / 14 / 22 м²
    этаж 10 из 10
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Інд.газове опалення, тепла підлога скрізь де плитка. Вбудована кухня, місце для дивану є, окрема спальня, гардероб з полиця, сумісний санвузол, панорамне вікно на кухні.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    83 000 $
    1 172 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/5

    2 комнаты
    71 / 36 / 11 м²
    этаж 1 из 9
    2017 год постройки
    1 нед. назад
    Індивідуальне опалення, санвузол роздільний, засклений балкон. Залишаються тільки вбудовані меблі та техніка.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    70 000 $
    1 455 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/8-А

    1 комната
    48 / 18 / 22 м²
    этаж 9 из 9
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    1,5к Виставка, ЖК Щасливий, вул.Вінницька 1/8-Б, поверх 9/9+техповерх, панорама на приватний масив, площа 48,1кв.м, тепла підлога, вбудовані меблі та техніка, вивід під кондиціонер.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    67 000 $
    1 031 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/3

    2 комнаты
    65 / 11 / 16 м²
    этаж 1 из 10
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Загальна площа 65 кв.м. Знаходиться на першому поверсі (високий). Зроблені чорнові та чистові роботи. (Стяжка, штукатурка стін) Встановлений двоконтурний котел, розводка опалення та тепла підлога. Роздільний санвузол. Відкритий невеличкий балкон. Будинок зданий та заселений. Поруч зупинка транспорту, АТБ та Автостанція 1.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    72 000 $
    1 714 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/3

    1 комната
    42 / 18 / 16 м²
    этаж 2 из 10
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    1к Виставка, ЖК Вінницький. 2/10, площа 42. Тепла підлога (санвузол електро), французький балкон, панорама, техніка ( посудомийка, холодильник, телевізор, пральна машина).
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    64 000 $
    1 103 $/м²

    Будівельників ул., 5/2

    БЕЗ КОМИССИИ Отрадное
    1 комната
    58 / 24 / 17 м²
    этаж 6 из 10
    2018 год постройки
    1 нед. назад
    1к Виставка, вул.Будівельників 5/2, Поверх 6/10, інд.опалення, площа 58кв.м, санвузол окремий, панорамні вікна на кухні, гардероб 7кв.м, кімната 24, кухня 17. Тепла водяна підлога скрізь де плитка, хороший ремонт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    95 500 $
    1 345 $/м²

    Панаса Мирного ул., 16/1

    2 комнаты
    71 / 56 / 9 м²
    этаж 1 из 10
    2018 год постройки
    1 нед. назад
    2к Амстердам, 71кв.м. 1/10 поверх. Продається затишна 2- кімнатна квартира з сучасним ремонтом ЖК Амстердам. Будинок- цегла,новобудова В квартирі встановлена вся необхідна техніка та якісні меблі,кондиціонер інверторний який економний для отоплення, тепла підлога встановленна по всій прощі де встановлений керамограніт, кімнати отоплення радіатори. Також встановленна окрема силова лінія для зарядки електромобіля
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    69 000 $
    1 250 $/м²

    Львовское шоссе, 39/1

    БЕЗ КОМИССИИ Югозападный
    1 комната
    55 / 17 / 17 м²
    этаж 3 из 3
    1 нед. назад
    Продаж 1к. Південно-Захід. Львівське шосе 39/2. Поверх 3/3, без ліфту, площа 55.2 кв.м. Індивідуальне опалення, тепла підлога всюди( кварц вініл), дві лоджії, новий ремонт, будинок клубного типу, всього 11 квартир в будинку, територія огороджена, світло не вимикають. Ключі на руках.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    74 000 $
    845 $/м²

    Тернопільська ул., 34/2а

    БЕЗ КОМИССИИ Югозападный
    2 комнаты
    88 / 43 / 17 м²
    этаж 4 из 10
    1 нед. назад
    2к вул. Тернопільська 34/2а, Поверх 4/10, інд.оп, площа 87.6.м Інд.опалення, 2 балкона , сумісний санвузол, без меблів.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    55 000 $
    931 $/м²

    Січових стрільців ул., 4

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Первый Парковый ЖК Grand Royal
    2 комнаты
    59 / 30 / 7 м²
    этаж 2 из 10
    1 нед. назад
    2к Озерна ЖК Grand Royal Вул. Січових Стрільців 4 Поверх 2/10 Площа 59.1 кв.м Штукатурка цегляних стін, розведено електрику. Здана секція, всі комунікації запущено. Гарний вигляд з вікна. Індивідуальний газовий котел. Гарно розпланована. +тамбур можна відгородити 8-10 м2 єОселя, виплати або інші програми + Будинок до 3-х років
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    105 000 $
    1 500 $/м²

    Кармелюка ул., 3-а

    БЕЗ КОМИССИИ Озерная
    2 комнаты
    70 / 36 / 20 м²
    этаж 2 из 10
    1 нед. назад
    2к Озерна, Кармелюка 3-А, Поверх 2/10, 70кв.м, ремонт, тепла підлога скрізь де плитка, кухня-вітальня +2 кімнати, роздільний санвузол, балкон. Залишаються усі меблі та техніка. Система кондиціонування (тепло-холод до -25) вбудований холодильник, посудомийка, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина . Багато шаф для зберігання речей, мʼякі меблі з останньої колекції .
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    64 500 $
    1 316 $/м²

    Институтская ул., 6/2

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Югозападный
    1 комната
    49 / 20 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    1 нед. назад
    1к.Студенський Площа 49,8м Поверх 8/10 Тепла підлога по усій квартирі крім кімнати .
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    88 000 $
    852 $/м²

    Заречанская ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ Выставка
    3 комнаты
    103 / 57 / 7 м²
    этаж 2 из 10
    1 нед. назад
    Продаж 3к квартири. Площа 103.3 кв.м. вул. Зарічанська Будинок Рауш. Поверх 2/10 Стан від забудовника. Стяжка, штукатурка, опалення, котел.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    68 000 $
    872 $/м²

    Староміська ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    1 комната
    78 / 25 / 21 м²
    этаж 1 из 14
    2020 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж квартири у самому серці міста Хмельницького у ЖК Paradise. Квартира знаходиться на 1 поверсі (рівень 2-го), високий. Загальна площа 78 квадратних метрів. Панорамні вікна, квартира дуже світла. Поруч парк ім. Чекмана, закритий двір.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    72 000 $
    1 636 $/м²

    Лісогринівецька ул., 34-Б

    1 комната
    44 / 20 / 10 м²
    этаж 6 из 10
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    1,5к Озерна, Лісогринівецька 34Б, кв.39. Поверх 6/10, 44 кв.м., якісний ремонт, окрема кімната та відпочинкова зона , тепла підлога (санвузол). Меблі та техніка ( посудомийна машина, холодильник, пральна машина).
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    56 000 $
    1 244 $/м²

    Лісогринівецька ул., 34-В

    1 комната
    45 / 20 / 14 м²
    этаж 4 из 10
    1 нед. назад
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    120 000 $
    1 714 $/м²

    Шевченка, 39 А

    2 комнаты
    70 / 33 / 16 м²
    этаж 3 из 10
    1 нед. назад
    Шикарна квартира в елітному будинку! ЖК Шевченко має закритий двір, розташований в центрі міста. Квартира не кутова, з сучасним ремонтом! Система кондиціонування, фільтрація води, підігрів підлоги. Кухня з вбудованою технікою, якісними фасадами. Ніхто не проживав! Залишаються усі меблі та техніка
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: